Respirátor FFP2 (3ks)

149 

Respira─Źn├ş rou┼íka s certifikac├ş normy EN149:2001+A1:2009, co┼ż odpov├şd├í evropsk├ę t┼Ö├şd─Ť ochrany FFP2 a americk├ę N95 (zdroj: 3M Bulletin)

Skladem

Katalogov├ę ─Ź├şslo: R0005-2 Kategorie:

Certifikovan├Ż Respir├ítor je vhodn├Ż jako ochrana proti vir┼»m a bakteri├şm. ├Ü─Źinn├ę i na CVOID-19 zn├ím├Ż jako koronavirus.

Dod├ín├ş po Praze express do 24hodin (obvykle tent├Ż┼ż den), p┼Öi objedn├ívce do 14:00 v ─îR odes├şl├íme je┼ít─Ť tent├Ż┼ż den, tedy u v├ís je do 2. dne.

Respir├ítor s t├şmto ochrann├Żm filtrem zachycuje aerosoly, prachov├ę a smogov├ę ─Ź├ístice ─Źi pyl.

P┼Öed nasazen├şm a sejmut├şm respir├ítoru si pe─Źliv─Ť dezinfikujte ruce. Respir├ítor rozev┼Öete a nasa─Ćte na obli─Źej. Pe─Źliv─Ť si p┼Öitla─Źte tvarovatelnou ─Ź├íst ke h┼Öbetu nosu a zkontrolujte, ┼że v ka┼żd├ę ─Ź├ísti p┼Öilnul k obli─Źeji. Pot├ę se ji┼ż p┼Öedn├ş ─Ź├ísti respir├ítoru nedot├Żkejte, pouze gumi─Źek na boc├şch respir├ítoru.
Pokud respir├ítor nem┼»┼żete nahradit nov├Żm, nechte respir├ítor typu KN95 po 4-8 hodin├ích pou┼ż├şv├ín├ş (nebo i po krat┼í├şm ─Źasov├ęm intervalu, pokud dojde k jeho navlhnut├ş) vyschnout a to mimo ob├Żvan├Ż prostor. Respir├ítor nechte vyschnout v such├ęm a tepl├ęm prost┼Öed├ş. Sna┼żte se p┼Öedej├şt ve┼íker├Żm manipulac├şm, kter├ę mohou vl├íkna respir├ítoru naru┼íit (pran├ş, ┼żehlen├ş, mikrovlnn├í trouba, t┼Öen├ş o hrub├ę povrchy a povrchy obecn─Ť, kreslen├ş a podobn─Ť). Respir├ítor pou┼ż├şvejte na oholen├Ż obli─Źej. Desinfikujte ide├íln─Ť v p├í┼Öe, mimo ob├Żvan├Ż prostor. Doporu─Źujeme minim├íln─Ť 2 respir├ítory na osobu.

Certifikace Respirátorů

CE certifikát

V├şce informac├ş o norm├ích ochrany respir├ítor┼» si m┼»┼żete p┼Öe─Ź├şst v dokumentu Sv─Ťtov├ę zdravotnick├ę organizace (WHO)┬ázde.

Origin├íln─Ť baleno po 5ks.

Testov├ín├ş Respir├ítoru KN95 v ─îesk├ę Republice: PDF protokol zde

Dal┼í├ş informace

Po─Źet ks v balen├ş

3ks

Materiál

netkaná textilie, mikrovlákno

Certifikace

EN149:2001+A1:2009 FFP2

T┼Ö├şda respir├ítoru

FFP2

Recenze

Zat├şm zde nejsou ┼ż├ídn├ę recenze.

Bu─Ćte prvn├ş, kdo ohodnot├ş “Respir├ítor FFP2 (3ks)”

Va┼íe e-mailov├í adresa nebude zve┼Öejn─Ťna. Vy┼żadovan├ę informace jsou ozna─Źeny *